زیبا کالا با معرفی تلویزیون های سام الکترونیک

سام الکترونیک

سام الکترونیک

تلویزیون سام الکترونیک با بهره گیری از تکنولوژی تولید رنگ Crystal با ایجاد رنگ‌ها و گرادیان های رنگی، تصاویر بسیار پررنگ‌تر و خالص‌تر را با تولید طیف گسترده تری از رنگ های اصلی یعنی قرمز، آبی، سبز به نمایش میگذارد.

زیباکالا

زیباکالا

پوشش گستره وسیعی از رنگ ها و بهره گیری از رنگ های خالص موجب بهبود فرایند تولید رنگ و نمایش تصاویری با رنگ های واقعی شده است تا این تلویزیون تا سر حد امکان تصاویر را همانطور که در جهان پیرامون دیده می شود به نمایش بگذارد.

تلویزیون هوشمند سام الکترونیک با بهره مندی از سیستم عامل اندروید، پنجره ای رو به دنیای دیجیتال را به روی شما گشوده است . امکان مشاهده اخبار و اطلاعات، بهره مندی از اپلیکیشن های متنوع و جذاب و همچنین بازی ها و سرگرمی های گوناگون تنها بخشی از جذابیت های تلویزیون هوشمند سام است.
بمنظور رفاه حال کاربران تلویزیون های هوشمند سام، اپلیکیشن های مورد تایید در صفحه سام بازار گردآوری شده اند تا مشتریان عزیز شرکت سام الکترونیک بتوانند با آسودگی خاطر و به دور از هرگونه آسیب به دستگاه خود، به اپلیکیشن ها و بازی های سازگار با تلویزیون های سام دسترسی داشته باشند.

با استفاده از ویژگیWifi در تلویزیون های سام امکان اشتراک گذاری موزیک، عکس و ویدیو بین تلفن همراه، رایانه و تلویزیون با بهره گیری از برنامه Smart View فراهم گردیده است و کاربران میتواندد از اشتراک گذاری محتوا و تماشای آن بهمراه خانواده لذت ببرند.

این اپلیکیشن در قسمت سام بازار قرار دارد و بعداز اتصال تلویزیون هوشمند سام الکترونیک به اینترنت این ویژگی در دسترس شما قرار دارد.
*همه مدل های هوشمند قابلیت اشتراک گذاری محتوا بین گوشی هوشمند و تلویزیون سام را دارا می باشند.

*همه تلویزیون های هوشمند از 8 گیگ حافظه داخلی بهره مند هستند که بمنظور کار در محیط هوشمند، دانلود اپلیکیشن ها و بازی های مورد تایید می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

برای ست کردن ریموت کنترل های هوشمند محصولات سام نیاز است کنترل را روبروی چشمی تلویزیون نگه داریم و با نگه داشتن همزمان دکمه های Return و Home منتظر ظاهر شدن عبارت ((جفت سازی انجام شد)) بر روی صفحه نمایش تلویزیون باشیم.

در نظر داشته باشید با توجه به سیستم عامل اندروید تلویزیون های سام و ارتباط بین ریموت کنترل و تلویزیون بواسطه بلوتوث نیاز است پس از هر مرتبه روشن کردن، به تلویزیون زمانی حدود 60 ثانیه جهت اتصال با ریموت کنترل زمان داده شود.

*در صورتی که پس از صرف مدت زمان یاد شده
ریموت کنترل شما عملکرد لازم را نداشت از قسمت تنظیمات بلوتوث، ریموت کنترل را لغو
جفت سازی نمایید و مجددا ست نمایید.

ویژگی ارسال و پخش فایل صوتی از گوشی هوشمند، رایانه،تبلت ، توسط تکنولوژی بلوتوث به تلویزیون های UHD سام الکترونیک،

*برای استفاده از ویژگی Audio Transfer می بایست حالت بلوتوث در تنظیمات تلویزیون روی حالت تلفن قرار بگیرد.

*همه مدل های UHD از بلوتوث و ویژگی انعکاس هوشمند صدا بهره مند می باشند.

به وسیله این مزیت در تلویزیون‌های هوشمند (به خصوص در تلویزیون های FHD هوشمند که فاقد کنترل مجیک بوده) شما را قادر خواهید بود که تمامی امکانات ریموت کنترل را بر روی گوشی همراه خود داشته باشید.

در منو میانبر اسمارت هاب با کلیک بر روی آیکون ریموت کنترل و اجرای این صفحه و ظاهر شدن QR Code بااستفاده از اسکن بارکد QRCodeدر مرحله اول اپلیکشن را بر روی گوشی موبایل خود نصب کرده و در مرحله بعد با اجرای اپلیکیشن سام ریموت بر روی گوشی هوشمند و اسکن QRCode ارائه شده بر روی صفحه تلویزیون فرایند اتصال به پایان می‌رسد وشما می توانید از شبیه ساز موس و کیبورد و ریموت کنترل بر روی کوشی تلفن همراه خود برای صدور فرمان به تلویزیون بهره ببرید.

تلویزیون سام سعی در رعایت استاندارد های کمپانی های بزرگ فیلم سازی (استاندارد Ultra HD Premium) را دارد و تصویری را با کیفیت واقعی برای شما به نمایش می گذارد، تلویزیون های UHD سام با پشتیبانی از تکنولوژی HDR قابلیت نمایش فیلم هایی با روشنایی 1000 نیت را دارا هستند. برای دیدن این محتواها که با استاندارد Ultra Hd Premium ظبط شده اند تلویزیون باید 4 ویژگی را برخوردار باشد.

 

در ایران منظور از پخش دیجیتال، پخش با سیستم DVB-T است که مخفف Digital Video Broadcasting می باشد.

 

DVB-T 2 نوع پیشرفته تر DVB-T است که تمامی تلویزیون های برند سام الکترونیک به این امکان مجهزند.

 

درادامه به بعضی از ویژگی های DVB-T2 اشاره می کنیم

-ارائه تعداد شبکه های بیشتر

-کیفیت صدا و تصویر بالاتر

-امکان ارائه اطلاعات بیشتر کنار تصویر

-راهنمای الکترونیکی برنامه ها

-رادیو همراه با تلویزیون

-ارائه خدمات ویژه به کاربران ناشنوا

-امکان ضبط برنامه های دلخواه درحال پخش بر روی حافظه جانبی

بعضی از محتوا ها در تلویزیون ها به دلیل پسوندی که این فایل ها دارند به سادگی قابل پخش نمی باشند و بدین منظور در تلویزیون های اسمارت به کمک اپلیکیشن این مشکل برطرف شده یکی از این اپلیکیشن ها که در تلویزیون های هوشمند سام الکترونیک در دسترس قرار دارد و به کمک آن میتوانیم بیشتر فایل های تصویری را پخش کنیم اپلیکیشن VLC Player می باشد.

#سام#تلویزیون#هوشمند#اسمارت#سام#الکترونیک#پخش